“Zdrowe nawyki” – konkurs recytatorski

          Dnia 11.04.2019 roku w naszym przedszkolu odbył się kolejny międzyprzedszkolny konkurs recytatorski. Tym razem nosił nazwę „Zdrowe nawyki”. W konkursie wzięły udział  dzieci 6- letnie z Przedszkola Publicznego Nr 1,  Przedszkola Publicznego Nr 2 i dzieci z Przedszkola Niepublicznego Ochronki im. J. Pawła II. Celem konkursu było uwrażliwienie na piękno języka ojczystego, rozwijanie zdolności recytatorskich, integracja dzieci oraz uczenie rywalizacji w przyjemnej atmosferze.

          Do konkursu przystąpiło 12 uczestników. Na tle pięknej dekoracji, mali recytatorzy prezentowali wiersze dotyczące zdrowego stylu życia. Każdy występujący zachwycił wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworów. Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze.

          Laureaci otrzymali dyplomy uznania, nagrody książkowe oraz słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkim wychowawcom za przygotowanie swoich wychowanków, a dzieciom za wytrwałość w opanowaniu pamięciowym wierszy i odwagę jaką wykazały się występując przed publicznością. Życzymy wszystkim przedszkolakom dalszych sukcesów i motywacji do brania udziału w konkursach.