“Jesteśmy z wami niebieskimi motylami”

          Nasza grupa przedszkolna "Żabki" wzięła udział w challengu "Jesteśmy z wami niebieskimi motylami".
Za nominację dziękujemy pani Annie Szkotak oraz grupie Trefliki z Przedszkola Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Akcja #chellengeniebieskiemotyle2021 ma na celu poszerzenie świadomości na temat autyzmu oraz przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzicom.
 
Do dalszej akcji nominujemy :
- grupę "Pszczółki", Przedszkole Niepubliczne Ochronka im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej, z panią Marzeną Wielbłąd,
- klasę VI "a" ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. M. Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej z wychowawcą panem Dariuszem Chrabąszczem,
- Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej z panią Aleksandrą Literą.
 
Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.

Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. taniec motyla.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com . Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
Powodzenia!