Ogólnopolski konkurs plastyczny “Projekt okładki do wybranej baśni Braci Grimm” rozstrzygnięty

          16.04.2018 r. rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs plastyczny pt."Projekt okładki do wybranej baśni Braci Grimm". Organizatorem konkursu było nasze Przedszkole Publiczne Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Celem konkursu było rozbudzenie u dzieci zainteresowania książką poprzez działalność plastyczno-twórczą. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich chętnych przedszkolaków w wieku 3-6 lat. Dzieci miały za zadanie wykonać projekt oryginalnej okładki książki. Jury - nauczycielki naszego przedszkola, przy ocenie nadesłanych prac brało pod uwagę samodzielność wykonania oraz oryginalność, pomysłowość, kreatywność.

Z nadesłanych prac jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce - Stanisław Zdźiech - 3 lata, Przedszkole Publiczne Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi, Radom.

II miejsce - Jaśmina Stępień - 5 lat, Przedszkole Samorządowe "Chatka Puchatka", Jaworzyna Śląska.

III miejsce - Kaja Klecha - 6 lat, Przedszkole Miejskie Nr 11 im. Marii Konopnickiej, Leszno.

Wyróżnienia:

Nina Dembowska - 5 lat, Integracyjne Przedszkole Publiczne Nr 4 w Bartoszycach.

Maja Mitręga - 5 lat, Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 w Wiśle, Przedszkole Integracyjne.

Wszystkie nadesłane prace zostaną zaprezentowane na wystawie zorganizowanej w naszym przedszkolu.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych zabaw ze sztuką.
Dyplomy i nagrody prześlemy pocztą.