Pożegnanie sześciolatków

To były piękne dni…

          Ostatnie dni czerwca to szczególny czas dla przedszkolaków z grupy „ Biedronek” i grupy „Muchomorków”, gdyż zakończył się pierwszy etap w ich życiu – sześciolatki pożegnały przedszkole. Dzieci z grupy „Biedronek” uroczystość rozpoczęły od zatańczenia „Poloneza” zaś dzieci z grupy „Muchomorków” zatańczyły „Walca”. Jak przystało na absolwentów przedszkola, w odświętnych strojach i z powagą, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, które były przypomnieniem wspólnie spędzonych lat oraz wyraziły wdzięczność wszystkim, za opiekę oraz przekazaną wiedzę. Obydwie grupy zostały pożegnane przez dzieci 5- letnie, które zaśpiewały i zatańczyły dla nich oraz obdarowały sześciolatki wspaniałymi prezentami.
           Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za piękne występy i życzyła im, aby następny etap w ich życiu był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. W swoim przemówieniu, wyraziła między innymi wyrazy swej wdzięczności rodzicom, którzy czynnie uczestniczyli w życiu przedszkola oraz podziękowała za współpracę. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola oraz piękne fotoksiążki.
           Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera obietnicę przygody, jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – udanych wakacji i powodzenia w szkole. Wszystkim przedszkolakom, dziękujemy za wspólnie przeżyty czas i życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji.