Zajęcia zdalne – start!

          W dniu 20 marca br. Minister Edukacji Narodowej wydał rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19. W związku z powyższym do czasu zakończenia kwarantanny będziemy organizować edukację na odległość.  Na naszej stronie internetowej, w głównym pasku menu utworzona została zakładka "Zajęcia zdalne". Znajdą tam państwo propozycje zabaw i zadań dla dzieci na każdy tydzień. Wspomniane zadania i aktywności przygotowywane są w oparciu o realizowany program i podstawę programową wychowania przedszkolnego z uwzględnieniem możliwości dzieci.

          Mamy nadzieję, że proponowane działania umilą naszym przedszkolakom ten trudny czas zabawą i nauką w rodzinnym gronie. Proponujemy, by wykonane przez dzieci prace gromadzić, tak by po powrocie mogły opowiedzieć jak spędziły ten czas i co udało im się stworzyć. Zachęcamy również do udziału w organizowanych przez nasze przedszkole konkursach rodzinnych.