“Kierowco, proszę zwolnij!”

          Już czerwiec i wielkimi krokami zbliżają się upragnione wakacje, czas odpoczynku, zabaw na świeżym powietrzu, wypraw rowerowych i wakacyjnych podróży. W związku ze wzmożonym ruchem pieszych i rowerzystów w tym okresie, nasze przedszkolaki postanowiły wziąć udział w corocznej akcji "Kierowco, proszę zwolnij!", by zwrócić uwagę kierowcom samochodów na bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego szczególnie w okolicach przejść dla pieszych. Przedszkolaki ubrane w elementy odblaskowe, niosąc ostrzegawcze transparenty przemaszerowały wraz z opiekunami i policjantami z ruchu drogowego w rejony przejść dla pieszych, by kierowcom i pasażerom zatrzymywanych przez funkcjonariuszy samochodów wręczyć specjalnie opracowane ulotki z hasłem akcji.

Skip to content