Dzień babci i dziadka

          W styczniu, w najchłodniejszej porze roku, odbyło się w naszym przedszkolu najcieplejsze, wyjątkowe święto wszystkich Babć i Dziadków. To były niezwykłe dni pełne radości, uśmiechów, wzruszeń, łez i dumy. Dziadkowie są szczególnymi i ważnymi osobami w życiu małego dziecka. Są skarbnicą wiedzy i wspomnień dla swoich wnuków. To właśnie im zawdzięczamy tworzenie rodzinnego ogniska, kultywowanie tradycji oraz wychowanie i opiekę.
           W tych dniach każda z grup od rana przygotowywała się do występów dla swoich wspaniałych gości. Po śniadaniu dzieci przebierały się w stroje, w których występowały w przygotowanym specjalnie programie artystycznym. W przepięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze, przeplatane wzruszającym śpiewem piosenek oraz tańczyły przygotowane układy taneczne. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje
umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Spełnione przedszkolaki wręczały swoim Babciom i Dziadkom przygotowane upominki i laurki z pięknymi życzeniami. Dziadkowie ze wzruszeniem patrzyli na swoich wnuków, brawami i łakociami podziękowali za występy.
           Pani Dyrektor Anna Bil, życzyła wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od swoich wnuków, radości i wszelkiej pomyślności na każdy dzień oraz sto lat w szczęściu i dobrym zdrowiu.
Atmosfera była uroczysta i pełna radości.