Dzień Mamy i Taty

          Jak co roku w naszym przedszkolu obchodzimy jedno z najważniejszych wydarzeń, jakim jest „Dzień mamy i taty”. Dla wszystkich dzieci jest to bardzo ważne wydarzenie, do którego przygotowania trwają niekiedy już od zimy. Zarówno maluchy jak i starsze dzieci dzielnie ćwiczą śpiewy, trenują układy taneczne i recytują wiersze, wszystko po to, aby zaskoczyć swoich rodziców.

          28 maja nasze przedszkolaki zaprosiły swoje mamusie i tatusiów na wyjątkowe wydarzenie. Wszystkie dzieci zaprezentowały owoce swojej ciężkiej pracy, a tym samym wprawiły w zachwyt całą widownię. Dzień ten był pełen podziwu i wzruszeń. Dzieci w barwnych strojach zaprezentowały wiele układów tanecznych do utworów klasycznych, ludowych oraz radiowych. Na koniec wydarzenia przedszkolaki obdarowały rodziców prezentami, buziakami i uściskami. Uśmiechy dzieci i łzy wzruszeń płynęły jak chmury po niebie w ten piękny słoneczny dzień.