W zdrowym ciele, zdrowy duch!
Wstąp z kanapy w wielki ruch!
Ręce w górę, w przód i w bok,
Zrób przysiad i w górę skok!
Spacer, bieg czy mały marsz,
Więcej siły w sobie masz.
Więc nie zwlekaj, ćwicz od rana,
To przygoda jest udana!
Każdego roku o tej samej porze w naszym przedszkolu świętujemy DZIEŃ SPORTU. W tym dniu wszystkie oddziały przedszkolne promują zdrowy styl życia, integrację i ducha fair play. Wydarzenie to łączy doskonałą zabawę z ruchem, zachęcając uczestników do oderwania się od codziennych obowiązków i sprawdzenia swoich sił w różnorodnych zabawach i dyscyplinach sportowych.

