Finał “Poranków z Bajką”

          W czwartek, 11 czerwca 2026 r., nasze "Biedronki" uczestniczyły w finałowej gali "Poranków z Bajką". Wydarzenie to było okazją do przypomnienia całorocznych Poranków i podziękowania przedszkolakom za comiesięczne uczestniczenie w zajęciach. Dla naszych sześciolatków oraz wszystkich zaproszonych gości wystąpiły "Motylki" z Przedszkola Nr 1, które od września rozpoczną swoją przygodę z zajęciami czytelniczymi w "Bajkowej krainie". Następnie z rąk zastępcy burmistrza naszego miasta Stanisława Ryczka i dyrektor MBP Anny Jastrzębiec-Witowskiej „Biedronki” otrzymały pamiątkowe dyplomy i wielkie gratulacje za pełne entuzjazmu uczestnictwo w spotkaniach.
          Serdecznie dziękujemy paniom z Oddziału dla Dzieci w MBP za ogrom pracy włożony w przygotowywane dla nas zajęcia i przemiłą na nich atmosferę.

Skip to content