Wycieczka do Tarnowa

          W dniach 10 i 11 czerwca br. dzieci z grup "Biedronki", "Motylki", "Żabki" i "Muchomorki" udały się na wycieczkę autokarową do "Pasażu Odkryć" w Tarnowie, w którym wzięły udział między innymi w zajęciach astronomicznych w znajdującym się tam planetarium. Podczas czasu wolnego zwiedziły rynek, szukały Maszkaronów, zwiedziły Muzeum Etnograficzne lub uczestniczyły w zajęciach w Bibliotece Pedagogicznej. Niezbyt sprzyjająca pogoda nie zepsuła nam wyjazdu i dobry humor dopisywał wszystkim cały czas.

Skip to content